Vitalitetens träd: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 386: | Rad 386: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 4,930 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt | | style="text-align: center;" | 4,930 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt | ||
|} | |||
<br>'''Vid motivering''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 1 Fragment av Uppåtkit {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Rymdålder Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 26,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 3% {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>3% {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 5,402 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt | |||
|} | |} | ||
<br>'''Vid motivering''':<br/> | <br>'''Vid motivering''':<br/> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 12.06
![]() | |
Egenskaper |
| |||||||||||||
Byggtid: | ![]() | ||||||||||||
Storlek: | ![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Gata som krävs: | ![]() | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Tidsålder | Poäng | Booster | ![]() | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Bronsålder | 5 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Järnålder | 8 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Tidig medeltid | 20 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Högmedeltid | 40 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Senmedeltid | 60 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Kolonialålder | 100 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Industriålder | 200 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Progressiva eran | 300 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Modern tid | 500 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Postmodern tid | 800 ![]() |
1% ![]() 1% ![]() |
| |||
Nutid | 1,200 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Morgondagens tidsålder | 2,000 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Framtidsepok | 3,200 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Arktisk Framtid | 4,800 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Oceanisk framtid | 6,000 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Virtuell framtid | 8,000 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Rymdålder Mars | 13,000 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Rymdålder Asteroidbälte | 18,000 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Rymdålder Venus | 21,000 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Rymdålder Jupiters måne | 24,000 ![]() |
2% ![]() 2% ![]() |
| |||
Rymdålder Titan | 26,000 ![]() |
3% ![]() 3% ![]() |
|