Handelsplats - nivå 8: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 296: | Rad 296: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 92,400 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt, 8 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng, 17 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | | style="text-align: center;" | 92,400 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt, 8 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng, 17 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | ||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Rymdålder Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 18% {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}}<br>13% {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 9,732 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Befolkning | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 24,498 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 101,399 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt, 9 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng, 18 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 12.06
Egenskaper |
| |||||||||||||
Byggtid: | 5s | ||||||||||||
Storlek: | 4x5 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Gata som krävs: | 1x1 | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Tidsålder | Poäng | Booster | Bidrar med | Lycka | 1d Produktion | |
---|---|---|---|---|---|---|
Bronsålder | 100 | 13% 8% |
156 Befolkning | 806 |
| |
Järnålder | 160 | 13% 8% |
334 Befolkning | 1,454 |
| |
Tidig medeltid | 400 | 13% 8% |
513 Befolkning | 1,753 |
| |
Högmedeltid | 800 | 13% 8% |
720 Befolkning | 2,100 |
| |
Senmedeltid | 1,200 | 14% 9% |
945 Befolkning | 2,485 |
| |
Kolonialålder | 2,000 | 14% 9% |
1,192 Befolkning | 3,002 |
| |
Industriålder | 4,000 | 14% 9% |
1,457 Befolkning | 3,497 |
| |
Progressiva eran | 6,000 | 14% 9% |
1,740 Befolkning | 3,980 |
| |
Modern tid | 10,000 | 15% 10% |
2,039 Befolkning | 4,439 |
| |
Postmodern tid | 16,000 | 15% 10% |
2,350 Befolkning | 4,850 |
| |
Nutid | 24,000 | 15% 10% |
2,678 Befolkning | 5,578 |
| |
Morgondagens tidsålder | 40,000 | 15% 10% |
3,018 Befolkning | 6,538 |
| |
Framtidsepok | 64,000 | 16% 11% |
3,375 Befolkning | 7,595 |
| |
Arktisk Framtid | 96,000 | 16% 11% |
3,744 Befolkning | 8,654 |
| |
Oceanisk framtid | 120,000 | 16% 11% |
4,124 Befolkning | 9,794 |
| |
Virtuell framtid | 160,000 | 16% 11% |
4,516 Befolkning | 11,286 |
| |
Rymdålder Mars | 260,000 | 17% 12% |
7,148 Befolkning | 17,988 |
| |
Rymdålder Asteroidbälte | 360,000 | 17% 12% |
7,764 Befolkning | 19,544 |
| |
Rymdålder Venus | 420,000 | 17% 12% |
8,392 Befolkning | 21,122 |
| |
Rymdålder Jupiters måne | 480,000 | 17% 12% |
9,037 Befolkning | 22,747 |
| |
Rymdålder Titan | 520,000 | 18% 13% |
9,732 Befolkning | 24,498 |
|