Tarotkortsvagn - nivå 11: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 296: | Rad 296: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 214,600 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt, 7 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng, 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_previous_age-b7f0bbea8.png}} | | style="text-align: center;" | 214,600 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt, 7 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng, 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_previous_age-b7f0bbea8.png}} | ||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Rymdålder Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 520,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 13% {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 9,251 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Befolkning | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | -2,040 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 235,446 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt, 7 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng, 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_previous_age-b7f0bbea8.png}} | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 12.04
![]() | |
Egenskaper |
| |||||||||||||
Byggtid: | ![]() | ||||||||||||
Storlek: | ![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Gata som krävs: | ![]() | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Tidsålder | Poäng | Booster | Bidrar med | Lycka | ![]() | |
---|---|---|---|---|---|---|
Bronsålder | 100 ![]() |
8% ![]() |
148 ![]() |
-90 ![]() |
| |
Järnålder | 160 ![]() |
8% ![]() |
318 ![]() |
-160 ![]() |
| |
Tidig medeltid | 400 ![]() |
8% ![]() |
487 ![]() |
-170 ![]() |
| |
Högmedeltid | 800 ![]() |
8% ![]() |
684 ![]() |
-190 ![]() |
| |
Senmedeltid | 1,200 ![]() |
8% ![]() |
898 ![]() |
-210 ![]() |
| |
Kolonialålder | 2,000 ![]() |
10% ![]() |
1,133 ![]() |
-250 ![]() |
| |
Industriålder | 4,000 ![]() |
10% ![]() |
1,385 ![]() |
-280 ![]() |
| |
Progressiva eran | 6,000 ![]() |
10% ![]() |
1,653 ![]() |
-310 ![]() |
| |
Modern tid | 10,000 ![]() |
10% ![]() |
1,938 ![]() |
-330 ![]() |
| |
Postmodern tid | 16,000 ![]() |
10% ![]() |
2,234 ![]() |
-350 ![]() |
| |
Nutid | 24,000 ![]() |
11% ![]() |
2,546 ![]() |
-400 ![]() |
| |
Morgondagens tidsålder | 40,000 ![]() |
11% ![]() |
2,869 ![]() |
-490 ![]() |
| |
Framtidsepok | 64,000 ![]() |
11% ![]() |
3,208 ![]() |
-590 ![]() |
| |
Arktisk Framtid | 96,000 ![]() |
11% ![]() |
3,559 ![]() |
-680 ![]() |
| |
Oceanisk framtid | 120,000 ![]() |
11% ![]() |
3,920 ![]() |
-790 ![]() |
| |
Virtuell framtid | 160,000 ![]() |
12% ![]() |
4,292 ![]() |
-940 ![]() |
| |
Rymdålder Mars | 260,000 ![]() |
12% ![]() |
6,794 ![]() |
-1,510 ![]() |
| |
Rymdålder Asteroidbälte | 360,000 ![]() |
12% ![]() |
7,380 ![]() |
-1,640 ![]() |
| |
Rymdålder Venus | 420,000 ![]() |
12% ![]() |
7,977 ![]() |
-1,770 ![]() |
| |
Rymdålder Jupiters måne | 480,000 ![]() |
12% ![]() |
8,590 ![]() |
-1,900 ![]() |
| |
Rymdålder Titan | 520,000 ![]() |
13% ![]() |
9,251 ![]() |
-2,040 ![]() |
|