Hanamibron – nivå 5: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 247: | Rad 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 22,670 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17,066 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 252,500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,392 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.57
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 4x6 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | ||||||
Bronsålder | 1,000 | 274 | 120 | 1,600 | 17 | 4 | 5 |
Järnålder | 1,720 | 588 | 192 | 3,700 | 22 | 4 | 5 |
Tidig medeltid | 1,910 | 902 | 480 | 6,200 | 27 | 4 | 5 |
Högmedeltid | 2,130 | 1,268 | 960 | 8,700 | 32 | 4 | 5 |
Senmedeltid | 2,370 | 1,663 | 1,440 | 11,500 | 36 | 4 | 5 |
Kolonialålder | 2,790 | 2,099 | 2,400 | 17,600 | 44 | 4 | 5 |
Industriålder | 3,140 | 2,565 | 4,800 | 21,900 | 60 | 4 | 5 |
Progressiva eran | 3,450 | 3,062 | 7,200 | 26,600 | 84 | 4 | 5 |
Modern tid | 3,690 | 3,590 | 12,000 | 33,100 | 120 | 4 | 5 |
Postmodern tid | 3,850 | 4,137 | 19,200 | 41,600 | 168 | 4 | 5 |
Nutid | 4,470 | 4,715 | 28,800 | 54,200 | 240 | 4 | 5 |
Morgondagens tidsålder | 5,430 | 5,313 | 48,000 | 62,700 | 324 | 4 | 5 |
Framtidsepok | 6,510 | 5,942 | 76,800 | 71,900 | 396 | 4 | 5 |
Arktisk Framtid | 7,580 | 6,591 | 115,200 | 81,700 | 480 | 4 | 5 |
Oceanisk framtid | 8,740 | 7,260 | 144,000 | 92,100 | 552 | 4 | 5 |
Virtuell framtid | 10,440 | 7,950 | 192,000 | 103,200 | 672 | 4 | 5 |
Rymdålder Mars | 16,710 | 12,584 | 312,000 | 172,300 | 816 | 4 | 5 |
Rymdålder Asteroidbälte | 18,160 | 13,669 | 432,000 | 190,900 | 960 | 4 | 5 |
Rymdålder Venus | 19,620 | 14,774 | 504,000 | 210,400 | 1,104 | 4 | 5 |
Rymdålder Jupiters måne | 21,130 | 15,910 | 576,000 | 230,900 | 1,248 | 4 | 5 |
Rymdålder Titan | 22,670 | 17,066 | 624,000 | 252,500 | 1,392 | 4 | 5 |