Fiorebyn – nivå 5: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 247: | Rad 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 20,830 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12,118 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 194,200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,194 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.53
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 4x6 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | ||||||
Bronsålder | 920 | 194 | 120 | 1,200 | 15 | 2 | 5 |
Järnålder | 1,580 | 418 | 192 | 2,900 | 19 | 2 | 5 |
Tidig medeltid | 1,750 | 641 | 480 | 4,800 | 23 | 2 | 5 |
Högmedeltid | 1,950 | 900 | 960 | 6,700 | 27 | 2 | 5 |
Senmedeltid | 2,180 | 1,181 | 1,440 | 8,900 | 31 | 2 | 5 |
Kolonialålder | 2,560 | 1,490 | 2,400 | 13,500 | 38 | 2 | 5 |
Industriålder | 2,890 | 1,822 | 4,800 | 16,900 | 52 | 2 | 5 |
Progressiva eran | 3,170 | 2,174 | 7,200 | 20,500 | 72 | 2 | 5 |
Modern tid | 3,400 | 2,549 | 12,000 | 25,400 | 103 | 2 | 5 |
Postmodern tid | 3,540 | 2,938 | 19,200 | 32,000 | 144 | 2 | 5 |
Nutid | 4,110 | 3,348 | 28,800 | 41,700 | 206 | 2 | 5 |
Morgondagens tidsålder | 4,990 | 3,773 | 48,000 | 48,200 | 278 | 2 | 5 |
Framtidsepok | 5,980 | 4,219 | 76,800 | 55,300 | 340 | 2 | 5 |
Arktisk Framtid | 6,960 | 4,680 | 115,200 | 62,800 | 412 | 2 | 5 |
Oceanisk framtid | 8,030 | 5,155 | 144,000 | 70,900 | 474 | 2 | 5 |
Virtuell framtid | 9,600 | 5,645 | 192,000 | 79,400 | 576 | 2 | 5 |
Rymdålder Mars | 15,360 | 8,935 | 312,000 | 132,600 | 700 | 2 | 5 |
Rymdålder Asteroidbälte | 16,690 | 9,706 | 432,000 | 146,800 | 823 | 2 | 5 |
Rymdålder Venus | 18,030 | 10,490 | 504,000 | 161,800 | 947 | 2 | 5 |
Rymdålder Jupiters måne | 19,420 | 11,297 | 576,000 | 177,600 | 1,070 | 2 | 5 |
Rymdålder Titan | 20,830 | 12,118 | 624,000 | 194,200 | 1,194 | 2 | 5 |
Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).