Pariserhjulet - nivå 3: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 226: | Rad 226: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 25,130 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 25,130 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18,380 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 11,411 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 194,200 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 26,950 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.50
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 6x4 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | |||||
Bronsålder | 810 | 183 | 120 | 1,200 | 1,190 | 2 |
Järnålder | 1,400 | 393 | 192 | 2,900 | 2,050 | 2 |
Tidig medeltid | 1,550 | 603 | 480 | 4,800 | 2,270 | 2 |
Högmedeltid | 1,720 | 848 | 960 | 6,700 | 2,530 | 2 |
Senmedeltid | 1,920 | 1,112 | 1,440 | 8,900 | 2,820 | 2 |
Kolonialålder | 2,260 | 1,403 | 2,400 | 13,500 | 3,320 | 2 |
Industriålder | 2,550 | 1,715 | 4,800 | 16,900 | 3,740 | 2 |
Progressiva eran | 2,800 | 2,048 | 7,200 | 20,500 | 4,110 | 2 |
Modern tid | 3,000 | 2,400 | 12,000 | 25,400 | 4,390 | 2 |
Postmodern tid | 3,120 | 2,766 | 19,200 | 32,000 | 4,580 | 2 |
Nutid | 3,630 | 3,153 | 28,800 | 41,700 | 5,320 | 2 |
Morgondagens tidsålder | 4,400 | 3,553 | 48,000 | 48,200 | 6,460 | 2 |
Framtidsepok | 5,270 | 3,973 | 76,800 | 55,300 | 7,740 | 2 |
Arktisk Framtid | 6,140 | 4,407 | 115,200 | 62,800 | 9,010 | 2 |
Oceanisk framtid | 7,090 | 4,854 | 144,000 | 70,900 | 10,400 | 2 |
Virtuell framtid | 8,470 | 5,316 | 192,000 | 79,400 | 12,420 | 2 |
Rymdålder Mars | 13,550 | 8,414 | 312,000 | 132,600 | 19,870 | 2 |
Rymdålder Asteroidbälte | 14,720 | 9,139 | 432,000 | 146,800 | 21,600 | 2 |
Rymdålder Venus | 15,910 | 9,878 | 504,000 | 161,800 | 23,330 | 2 |
Rymdålder Jupiters måne | 17,140 | 10,638 | 576,000 | 177,600 | 25,130 | 2 |
Rymdålder Titan | 18,380 | 11,411 | 624,000 | 194,200 | 26,950 | 2 |