Sittplatser: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 137: | Rad 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,238 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,238 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 48,000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 48,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,327 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 52,000 | |||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.42
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | 1x2 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | |
---|---|---|
Bronsålder | 65 | 10 |
Järnålder | 101 | 16 |
Tidig medeltid | 112 | 40 |
Högmedeltid | 125 | 80 |
Senmedeltid | 139 | 120 |
Kolonialålder | 163 | 200 |
Industriålder | 184 | 400 |
Progressiva eran | 202 | 600 |
Modern tid | 216 | 1,000 |
Postmodern tid | 225 | 1,600 |
Nutid | 262 | 2,400 |
Morgondagens tidsålder | 318 | 4,000 |
Framtidsepok | 381 | 6,400 |
Arktisk Framtid | 444 | 9,600 |
Oceanisk framtid | 512 | 12,000 |
Virtuell framtid | 612 | 16,000 |
Rymdålder Mars | 979 | 26,000 |
Rymdålder Asteroidbälte | 1,063 | 36,000 |
Rymdålder Venus | 1,149 | 42,000 |
Rymdålder Jupiters måne | 1,238 | 48,000 |
Rymdålder Titan | 1,327 | 52,000 |