Övergiven anstalt – nivå 6: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 216: | Rad 216: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 525,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 227,600 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 227,600 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | -2,380 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 600,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 249,800 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | ||
|} | |} |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.17
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 5x5 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | |||||
Bronsålder | -110 | 1 | 125 | 1,700 | 15 | 3 |
Järnålder | -190 | 1 | 200 | 4,100 | 15 | 3 |
Tidig medeltid | -210 | 1 | 500 | 6,800 | 15 | 3 |
Högmedeltid | -240 | 1 | 1,000 | 9,500 | 15 | 3 |
Senmedeltid | -270 | 1 | 1,500 | 12,500 | 15 | 3 |
Kolonialålder | -310 | 1 | 2,500 | 19,000 | 15 | 3 |
Industriålder | -350 | 1 | 5,000 | 23,700 | 15 | 3 |
Progressiva eran | -390 | 1 | 7,500 | 28,800 | 15 | 3 |
Modern tid | -420 | 1 | 12,500 | 35,800 | 15 | 3 |
Postmodern tid | -430 | 1 | 20,000 | 45,000 | 15 | 3 |
Nutid | -500 | 1 | 30,000 | 58,600 | 15 | 3 |
Morgondagens tidsålder | -610 | 1 | 50,000 | 67,800 | 15 | 3 |
Framtidsepok | -730 | 1 | 80,000 | 77,800 | 15 | 3 |
Arktisk Framtid | -850 | 1 | 120,000 | 88,400 | 15 | 3 |
Oceanisk framtid | -980 | 1 | 150,000 | 99,600 | 15 | 3 |
Virtuell framtid | -1,180 | 1 | 200,000 | 111,600 | 15 | 3 |
Rymdålder Mars | -1,880 | 1 | 325,000 | 186,400 | 15 | 3 |
Rymdålder Asteroidbälte | -2,050 | 1 | 450,000 | 206,500 | 15 | 3 |
Rymdålder Venus | -2,210 | 1 | 525,000 | 227,600 | 15 | 3 |
Rymdålder Jupiters måne | -2,380 | 1 | 600,000 | 249,800 | 15 | 3 |