Det eviga kärleksträdet: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 133: | Rad 133: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7,420 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7,420 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216,000 | |||
|} | |} |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.07
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | 3x3 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | |
---|---|---|
Bronsålder | 420 | 45 |
Järnålder | 650 | 72 |
Tidig medeltid | 720 | 180 |
Högmedeltid | 800 | 360 |
Senmedeltid | 900 | 540 |
Kolonialålder | 1,060 | 900 |
Industriålder | 1,190 | 1,800 |
Progressiva eran | 1,310 | 2,700 |
Modern tid | 1,400 | 4,500 |
Postmodern tid | 1,460 | 7,200 |
Nutid | 1,690 | 10,800 |
Morgondagens tidsålder | 2,050 | 18,000 |
Framtidsepok | 2,460 | 28,800 |
Arktisk Framtid | 2,870 | 43,200 |
Oceanisk framtid | 3,310 | 54,000 |
Virtuell framtid | 3,950 | 72,000 |
Rymdålder Mars | 6,320 | 117,000 |
Rymdålder Asteroidbälte | 6,870 | 162,000 |
Rymdålder Venus | 7,420 | 189,000 |
Rymdålder Jupiters måne | 8,000 | 216,000 |