Jordklotsfontän: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 190: | Rad 190: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10,340 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10,340 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 189,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11,140 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +10% |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.04
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Kulturbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 3x3 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | ||||
---|---|---|---|---|---|
Bronsålder | 300 | 45 | +6% | +6% | +6% |
Järnålder | 420 | 72 | +6% | +6% | +6% |
Tidig medeltid | 540 | 180 | +6% | +6% | +6% |
Högmedeltid | 650 | 360 | +6% | +6% | +6% |
Senmedeltid | 770 | 540 | +7% | +7% | +7% |
Kolonialålder | 900 | 900 | +7% | +7% | +7% |
Industriålder | 1,020 | 1,800 | +7% | +7% | +7% |
Progressiva eran | 1,120 | 2,700 | +7% | +7% | +7% |
Modern tid | 1,270 | 4,500 | +8% | +8% | +8% |
Postmodern tid | 1,440 | 7,200 | +8% | +8% | +8% |
Nutid | 1,630 | 10,800 | +8% | +8% | +8% |
Morgondagens tidsålder | 1,980 | 18,000 | +8% | +8% | +8% |
Framtidsepok | 2,640 | 28,800 | +9% | +9% | +9% |
Arktisk Framtid | 3,220 | 43,200 | +9% | +9% | +9% |
Oceanisk framtid | 4,080 | 54,000 | +9% | +9% | +9% |
Virtuell framtid | 5,500 | 72,000 | +9% | +9% | +9% |
Rymdålder Mars | 8,810 | 117,000 | +10% | +10% | +10% |
Rymdålder Asteroidbälte | 9,570 | 162,000 | +10% | +10% | +10% |
Rymdålder Venus | 10,340 | 189,000 | +10% | +10% | +10% |
Rymdålder Jupiters måne | 11,140 | 216,000 | +10% | +10% | +10% |
Resurssamling
Anfall för försvarande armé
Försvar för försvarande armé