Högmedeltid Dekorationer: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Byggnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kostnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Krav | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Bidrar med | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Producerar | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_HighMiddleAge_Fence-91e781408.png}}<br />[[Staket]] | ||
| | | 2,800 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt <br/>3,560 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ingen gata krävs<br /> | ||
| | | 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>30 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_HighMiddleAge_Flag-698806529.png}}<br />[[Flagga]] | ||
| | | 2,800 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt <br/>580 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ingen gata krävs<br /> | ||
| | | 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_HighMiddleAge_Gargoyle-9885ba7ac.png}}<br />[[Droppnäsa]] | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/premium-3c0dba348.png}} Diamanter <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ingen gata krävs<br /> | |||
| 40 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>73 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_HighMiddleAge_Latern-2acaa64cc.png}}<br />[[Lyktstolpe]] | |||
| 1,910 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt <br/>2,950 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ingen gata krävs<br /> | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>35 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_HighMiddleAge_Signpost-8948bc19c.png}}<br />[[Vägskylt]] | |||
| 460 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt <br/>3,560 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ingen gata krävs<br /> | |||
| 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>32 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} <br/> | |||
| | |||
|} |
Versionen från 1 mars 2021 kl. 12.32
Byggnader | Kostnader | Krav | Bidrar med | Producerar |
---|---|---|---|---|
![]() Staket |
2,800 ![]() 3,560 ![]() |
![]() Ingen gata krävs |
20 ![]() 30 ![]() |
|
![]() Flagga |
2,800 ![]() 580 ![]() |
![]() Ingen gata krävs |
20 ![]() 32 ![]() |
|
![]() Droppnäsa |
90 ![]() |
![]() Ingen gata krävs |
40 ![]() 73 ![]() |
|
![]() Lyktstolpe |
1,910 ![]() 2,950 ![]() |
![]() Ingen gata krävs |
20 ![]() 35 ![]() |
|
![]() Vägskylt |
460 ![]() 3,560 ![]() |
![]() Ingen gata krävs |
20 ![]() 32 ![]() |