Varubyggnader Asteroidbosättning: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
(Skapade sidan med '{{#ask: Category:Asteroidbosättning BuildingType::Varubyggnader | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?Pr...') |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Byggnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kostnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Krav | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Bidrar med | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Producerar | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Goods1.png}}<br />[[Brompump (Asteroidbosättning)]] | ||
| | | 2,475,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Mynt <br/>2,925,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Resurser <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />563 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Kolonister <br/> | ||
| | | | ||
| | | 4 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/bromine.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Goods2.png}}<br />[[Asteroidborr (Asteroidbosättning)]] | ||
| | | 2,475,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Mynt <br/>2,925,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Resurser <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 5x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />563 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Kolonister <br/> | ||
| | | | ||
| | | 4 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/compound_fluid.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Goods3.png}}<br />[[Nickelbrytare (Asteroidbosättning)]] | |||
| 2,475,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Mynt <br/>2,925,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Resurser <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 6x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />469 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Kolonister <br/> | |||
| | |||
| 4 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/nickel.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Goods4.png}}<br />[[Platinagruva (Asteroidbosättning)]] | |||
| 2,475,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Mynt <br/>2,925,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Resurser <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 5x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />450 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Kolonister <br/> | |||
| | |||
| 4 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/platinum_crystals.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_SpaceAgeAsteroidBelt_Goods5.png}}<br />[[Berggrundsprocessor (Asteroidbosättning)]] | |||
| 2,475,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} Mynt <br/>2,925,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies.png}} Resurser <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1<br />563 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/colonists.png}} Kolonister <br/> | |||
| | |||
| 4 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/processed_material.png}} / 4h | |||
|} |
Versionen från 12 januari 2021 kl. 13.40
Byggnader | Kostnader | Krav | Bidrar med | Producerar |
---|---|---|---|---|
Brompump (Asteroidbosättning) |
2,475,000 Mynt 2,925,000 Resurser |
4x5 1x1 563 Kolonister |
4 / 4h | |
Asteroidborr (Asteroidbosättning) |
2,475,000 Mynt 2,925,000 Resurser |
5x4 1x1 563 Kolonister |
4 / 4h | |
Nickelbrytare (Asteroidbosättning) |
2,475,000 Mynt 2,925,000 Resurser |
6x4 1x1 469 Kolonister |
4 / 4h | |
Platinagruva (Asteroidbosättning) |
2,475,000 Mynt 2,925,000 Resurser |
5x5 1x1 450 Kolonister |
4 / 4h | |
Berggrundsprocessor (Asteroidbosättning) |
2,475,000 Mynt 2,925,000 Resurser |
4x5 1x1 563 Kolonister |
4 / 4h |