Monumental kyrkogård: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 126: | Rad 126: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 21,740 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 21,740 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 273,000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 273,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Rymdålder Asteroidbälte | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 23,620 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378,000 | |||
|} | |} | ||
Versionen från 23 april 2020 kl. 12.50
![]() | |||||||||||||
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | ![]() | ||||||||||||
Gata: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 7x3Property "Size" (as page type) with input value "![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | |
---|---|---|
![]() |
![]() | |
Bronsålder | 1,280 | 105 |
Järnålder | 1,870 | 168 |
Tidig medeltid | 2,480 | 420 |
Högmedeltid | 2,770 | 840 |
Senmedeltid | 3,080 | 1,260 |
Kolonialålder | 3,630 | 2,100 |
Industriålder | 4,090 | 4,200 |
Progressiva eran | 4,490 | 6,300 |
Modern tid | 4,810 | 10,500 |
Postmodern tid | 5,010 | 16,800 |
Nutid | 5,820 | 25,200 |
Morgondagens tidsålder | 7,060 | 42,000 |
Framtidsepok | 8,460 | 67,200 |
Arktisk Framtid | 9,850 | 100,800 |
Oceanisk framtid | 11,370 | 126,000 |
Virtuell framtid | 13,580 | 168,000 |
Rymdålder Mars | 21,740 | 273,000 |
Rymdålder Asteroidbälte | 23,620 | 378,000 |