Koloss – nivå 10: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 24: | Rad 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | | style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | | style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Bytesvärde för föremål:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tid | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 8,640 | |||
| 11 - 17 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 10,800 | |||
| 14 - 22 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12,960 | |||
| 16 - 26 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versionen från 2 december 2019 kl. 16.31
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | |||||
Bronsålder | 119 | 80 | +7% | 800 | 16 | 6 |
Järnålder | 255 | 128 | +7% | 1,900 | 21 | 6 |
Tidig medeltid | 392 | 320 | +8% | 3,200 | 26 | 6 |
Högmedeltid | 550 | 640 | +8% | 4,500 | 30 | 6 |
Senmedeltid | 722 | 960 | +9% | 5,900 | 35 | 6 |
Kolonialålder | 911 | 1,600 | +9% | 9,000 | 42 | 6 |
Industriålder | 1,113 | 3,200 | +10% | 11,200 | 58 | 6 |
Progressiva eran | 1,329 | 4,800 | +10% | 13,600 | 80 | 6 |
Modern tid | 1,558 | 8,000 | +11% | 17,000 | 115 | 6 |
Postmodern tid | 1,795 | 12,800 | +11% | 21,300 | 160 | 6 |
Nutid | 2,046 | 19,200 | +12% | 27,800 | 229 | 6 |
Morgondagens tidsålder | 2,306 | 32,000 | +12% | 32,200 | 309 | 6 |
Framtidsepok | 2,578 | 51,200 | +13% | 36,900 | 412 | 6 |
Arktisk Framtid | 2,860 | 76,800 | +13% | 41,900 | 526 | 6 |
Oceanisk framtid | 3,150 | 96,000 | +14% | 47,200 | 640 | 6 |
Virtuell framtid | 3,450 | 128,000 | +14% | 52,900 | 755 | 6 |
Rymdålder Mars | 5,460 | 208,000 | +15% | 88,400 | 892 | 6 |
Ökar attackförbättringen för spelarens anfallande armé.