Yggdrasil – nivå 7: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | | style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | | style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Bytesvärde för föremål:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tid | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 9,450 | |||
| 12 - 19 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 11,810 | |||
| 15 - 24 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 14,180 | |||
| 18 - 28 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versionen från 2 december 2019 kl. 16.30
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | ||||||
Bronsålder | 45 | +24% | 700 | 700 | 15 | 10 | 6 |
Järnålder | 72 | +24% | 1,700 | 1,700 | 20 | 10 | 6 |
Tidig medeltid | 180 | +24% | 2,800 | 2,800 | 24 | 10 | 6 |
Högmedeltid | 360 | +24% | 3,900 | 3,900 | 28 | 10 | 6 |
Senmedeltid | 540 | +24% | 5,200 | 5,200 | 32 | 10 | 6 |
Kolonialålder | 900 | +24% | 7,900 | 6,600 | 39 | 10 | 6 |
Industriålder | 1,800 | +24% | 9,800 | 8,000 | 54 | 10 | 6 |
Progressiva eran | 2,700 | +24% | 11,900 | 9,400 | 75 | 10 | 6 |
Modern tid | 4,500 | +24% | 14,800 | 10,900 | 107 | 10 | 6 |
Postmodern tid | 7,200 | +24% | 18,600 | 12,400 | 149 | 10 | 6 |
Nutid | 10,800 | +24% | 24,200 | 14,000 | 213 | 10 | 6 |
Morgondagens tidsålder | 18,000 | +24% | 28,000 | 15,600 | 287 | 10 | 6 |
Framtidsepok | 28,800 | +24% | 32,100 | 17,200 | 382 | 10 | 6 |
Arktisk Framtid | 43,200 | +24% | 36,500 | 18,800 | 488 | 10 | 6 |
Oceanisk framtid | 54,000 | +24% | 41,200 | 20,700 | 594 | 10 | 6 |
Virtuell framtid | 72,000 | +24% | 46,100 | 22,300 | 701 | 10 | 6 |
Rymdålder Mars | 117,000 | +24% | 77,100 | 36,100 | 828 | 10 | 6 |
Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).
Ökar attackförbättringen för spelarens anfallande armé.