Skurkgömställe: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 35: | Rad 35: | ||
| style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | | style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | | style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Bytesvärde för föremål:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tid | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 4,050 | |||
| 3 - 6 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 5,060 | |||
| 4 - 7 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 6,080 | |||
| 5 - 9 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
<div style="display:none"> | <div style="display:none"> |
Versionen från 2 december 2019 kl. 16.28
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Militära byggnader | ||||||||||||
Gata: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 2x3Property "Size" (as page type) with input value " 2x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Producerar: | Skurk | ||||||||||||
Träningstid: | 1d Imperierekryteringsförstärkning sänker träningstiden. | ||||||||||||
Enhetskostnader: | Utan kostnad | ||||||||||||
Platskostnader: | - / - / 100 / 150 / 300 | ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|