Halmstjärnstält: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Fredrik (diskussion | bidrag) (Translated) Märken: mobile edit mobile web edit |
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 153: | Rad 153: | ||
| 15 | | 15 | ||
| 16 | | 16 | ||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 1 | |||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuell framtid | |||
| 18 | |||
| 18 | |||
| 1 | | 1 | ||
| 1 | | 1 |
Versionen från 20 augusti 2018 kl. 21.54