Kyrkogård: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 13: | Rad 13: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introducerad:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Halloween 2016 | ||
|} | |} | ||
Rad 86: | Rad 85: | ||
| 2,860 | | 2,860 | ||
| 43,200 | | 43,200 | ||
|- | |||
|} | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanisk framtid | ||
| 3,300 | |||
| 54,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuell framtid | 3,940 | 72,000 |} |
Versionen från 20 augusti 2018 kl. 20.55
![]() - Lycka dubbleras när byggnaden poleras | |
Egenskaper | |
Typ: | Kulturbyggnad |
Storlek: | ![]() |
Introducerad: | Halloween 2016 |