Kulturbyggnader: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 211: | Rad 211: | ||
|- | |- | ||
|[[File:A_SS_OceanicFuture_Culture3.png|200px]]<br />Turtle Rescue Centre||[[File:icon_coins.png]] 1,304,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 996,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 16:00:00<br />[[File:Road_Double.png]] Two-lane street||[[File:icon_happiness.png]] 11,000||[[File:Icon happy-per-field.png]] 440 | |[[File:A_SS_OceanicFuture_Culture3.png|200px]]<br />Turtle Rescue Centre||[[File:icon_coins.png]] 1,304,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 996,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 5x5<br />[[File:icon_clock.png]] 16:00:00<br />[[File:Road_Double.png]] Two-lane street||[[File:icon_happiness.png]] 11,000||[[File:Icon happy-per-field.png]] 440 | ||
|- | |||
|[[File:A_SS_OceanicFuture_Culture5.png|200px]]<br />Trading Depot||[[File:icon_coins.png]] 1,505,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 1,633,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 7x4<br />[[File:icon_clock.png]] 16:00:00<br />[[File:Road_Double.png]] Two-lane street||[[File:icon_happiness.png]] 13,230||[[File:Icon happy-per-field.png]] 473 | |||
|} | |} |