Utmärkelsetrofé: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 14: | Rad 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introducerades:''' | ||
| style="width: 70%;"| Pris för att ha vunnit en tysk datorspelstävling <br>( | | style="width: 70%;"| Pris för att ha vunnit en tysk datorspelstävling <br>(precis innan v1.0 | ||
|} | |} | ||
Rad 85: | Rad 85: | ||
| 150 | | 150 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceanisk framtid | |||
| 160 | |||
| 6,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuell framtid | |||
| 170 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Versionen från 20 augusti 2018 kl. 21.29