Kulturbyggnader: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 187: | Rad 187: | ||
|- | |- | ||
|[[File:A_SS_ArcticFuture_Culture1.png|200px]]<br />Holopark||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 900||[[File:icon_size.png]] 6x6<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Två-filig väg||[[File:icon_happiness.png]] 10 750||[[File:Icon happy-per-field.png]] 299 | |[[File:A_SS_ArcticFuture_Culture1.png|200px]]<br />Holopark||[[File:icon_coins.png]] 0<br />[[File:icon_supplies.png]] 0<br />[[File:icon_diamonds.png]] 900||[[File:icon_size.png]] 6x6<br />[[File:icon_clock.png]] 00:00:20<br />[[File:Road_Double.png]] Två-filig väg||[[File:icon_happiness.png]] 10 750||[[File:Icon happy-per-field.png]] 299 | ||
|- | |||
|[[File:A_SS_ArcticFuture_Culture2.png|200px]]<br />Personlig snabbtransport||[[File:icon_coins.png]] 621,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 762,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 7x4<br />[[File:icon_clock.png]] 13:20:00<br />[[File:Road_Double.png]] Två-filig väg||[[File:icon_happiness.png]] 7,200||[[File:Icon happy-per-field.png]] 257 | |||
|- | |||
|[[File:A_SS_ArcticFuture_Culture3.png|200px]]<br />Kommunikationstorn||[[File:icon_coins.png]] 535,000<br />[[File:icon_supplies.png]] 357,000<br />[[File:icon_diamonds.png]] 0||[[File:icon_size.png]] 4x5<br />[[File:icon_clock.png]] 09:00:00<br />[[File:Road_Double.png]] Två-filig väg||[[File:icon_happiness.png]] 5,800||[[File:Icon happy-per-field.png]] 290 | |||
|} |