Djurkorsning - nivå 7: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 227: | Rad 227: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,338 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1,338 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18,380 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10,906 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 468,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 218,500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,492 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.59
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 6x3 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | ||||||
Bronsålder | 810 | 175 | 90 | 1,400 | 18 | 5 |
Järnålder | 1,400 | 376 | 144 | 3,200 | 24 | 5 |
Tidig medeltid | 1,550 | 577 | 360 | 5,400 | 29 | 5 |
Högmedeltid | 1,720 | 810 | 720 | 7,600 | 34 | 5 |
Senmedeltid | 1,920 | 1,063 | 1,080 | 10,000 | 39 | 5 |
Kolonialålder | 2,260 | 1,341 | 1,800 | 15,200 | 47 | 5 |
Industriålder | 2,550 | 1,639 | 3,600 | 19,000 | 65 | 5 |
Progressiva eran | 2,800 | 1,957 | 5,400 | 23,000 | 90 | 5 |
Modern tid | 3,000 | 2,294 | 9,000 | 28,600 | 129 | 5 |
Postmodern tid | 3,120 | 2,644 | 14,400 | 36,000 | 180 | 5 |
Nutid | 3,630 | 3,013 | 21,600 | 46,900 | 258 | 5 |
Morgondagens tidsålder | 4,400 | 3,396 | 36,000 | 54,300 | 348 | 5 |
Framtidsepok | 5,270 | 3,797 | 57,600 | 62,200 | 425 | 5 |
Arktisk Framtid | 6,140 | 4,212 | 86,400 | 70,700 | 515 | 5 |
Oceanisk framtid | 7,090 | 4,640 | 108,000 | 79,700 | 592 | 5 |
Virtuell framtid | 8,470 | 5,080 | 144,000 | 89,300 | 720 | 5 |
Rymdålder Mars | 13,550 | 8,042 | 234,000 | 149,100 | 875 | 5 |
Rymdålder Asteroidbälte | 14,720 | 8,735 | 324,000 | 165,200 | 1,029 | 5 |
Rymdålder Venus | 15,910 | 9,441 | 378,000 | 182,100 | 1,183 | 5 |
Rymdålder Jupiters måne | 17,140 | 10,167 | 432,000 | 199,800 | 1,338 | 5 |
Rymdålder Titan | 18,380 | 10,906 | 468,000 | 218,500 | 1,492 | 5 |