Hjältarnas värdshus - nivå 4: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 205: | Rad 205: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 155,400 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 155,400 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 15,720 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10,519 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 169,900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.54
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 5x4 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronsålder | 690 | 169 | 100 | 1,100 | 3 |
Järnålder | 1,200 | 363 | 160 | 2,500 | 3 |
Tidig medeltid | 1,320 | 556 | 400 | 4,200 | 3 |
Högmedeltid | 1,480 | 781 | 800 | 5,900 | 3 |
Senmedeltid | 1,650 | 1,025 | 1,200 | 7,800 | 3 |
Kolonialålder | 1,930 | 1,294 | 2,000 | 11,800 | 3 |
Industriålder | 2,180 | 1,581 | 4,000 | 14,700 | 3 |
Progressiva eran | 2,400 | 1,888 | 6,000 | 17,900 | 3 |
Modern tid | 2,560 | 2,213 | 10,000 | 22,300 | 3 |
Postmodern tid | 2,670 | 2,550 | 16,000 | 28,000 | 3 |
Nutid | 3,100 | 2,906 | 24,000 | 36,500 | 3 |
Morgondagens tidsålder | 3,770 | 3,275 | 40,000 | 42,200 | 3 |
Framtidsepok | 4,510 | 3,663 | 64,000 | 48,400 | 3 |
Arktisk Framtid | 5,260 | 4,063 | 96,000 | 55,000 | 3 |
Oceanisk framtid | 6,060 | 4,475 | 120,000 | 62,000 | 3 |
Virtuell framtid | 7,240 | 4,900 | 160,000 | 69,400 | 3 |
Rymdålder Mars | 11,590 | 7,756 | 260,000 | 116,000 | 3 |
Rymdålder Asteroidbälte | 12,600 | 8,425 | 360,000 | 128,500 | 3 |
Rymdålder Venus | 13,610 | 9,106 | 420,000 | 141,600 | 3 |
Rymdålder Jupiters måne | 14,660 | 9,806 | 480,000 | 155,400 | 3 |
Rymdålder Titan | 15,720 | 10,519 | 520,000 | 169,900 | 3 |