Halmstjärnstält: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 232: | Rad 232: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 48 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 38 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br> |
Nuvarande version från 12 juli 2023 kl. 11.46
![]() | |||||||||||||
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | ![]() | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | ![]() | ||||||||||||
Set: | ![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | 1 x ![]() |
2 x ![]() |
3 x ![]() |
4 x ![]() | ||
Bronsålder | 40 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Järnålder | 40 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Tidig medeltid | 40 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Högmedeltid | 40 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Senmedeltid | 40 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Kolonialålder | 40 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Industriålder | 40 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Progressiva eran | 40 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 |
Modern tid | 40 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Postmodern tid | 40 | 5 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Nutid | 40 | 6 | 10 | 1 | 1 | 1 |
Morgondagens tidsålder | 40 | 8 | 12 | 1 | 1 | 1 |
Framtidsepok | 40 | 10 | 15 | 1 | 1 | 1 |
Arktisk Framtid | 40 | 12 | 15 | 1 | 1 | 1 |
Oceanisk framtid | 40 | 15 | 16 | 1 | 1 | 1 |
Virtuell framtid | 40 | 18 | 18 | 1 | 1 | 1 |
Rymdålder Mars | 40 | 24 | 22 | 1 | 1 | 1 |
Rymdålder Asteroidbälte | 40 | 30 | 26 | 1 | 1 | 1 |
Rymdålder Venus | 40 | 36 | 30 | 1 | 1 | 1 |
Rymdålder Jupiters måne | 40 | 42 | 34 | 1 | 1 | 1 |
Rymdålder Titan | 40 | 48 | 38 | 1 | 1 | 1 |
![goods-49dc375be.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).