Mystisk orgel – Nivå 1: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 209: | Rad 209: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +1% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +1% | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | +2% | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2,220 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 78,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +4% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +1% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +2% | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Myntsamling<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Anfall för försvarande armé<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Försvar för attackerande armé<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Myntsamling<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Anfall för försvarande armé<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Försvar för attackerande armé<br> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.43
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | 3x1 | ||||||||||||
Set: | Skräckcirkus-set | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Bronsålder | 90 | 15 | +4% | +1% | +2% |
Järnålder | 140 | 24 | +4% | +1% | +2% |
Tidig medeltid | 160 | 60 | +4% | +1% | +2% |
Högmedeltid | 190 | 120 | +4% | +1% | +2% |
Senmedeltid | 220 | 180 | +4% | +1% | +2% |
Kolonialålder | 250 | 300 | +4% | +1% | +2% |
Industriålder | 290 | 600 | +4% | +1% | +2% |
Progressiva eran | 310 | 900 | +4% | +1% | +2% |
Modern tid | 340 | 1,500 | +4% | +1% | +2% |
Postmodern tid | 350 | 2,400 | +4% | +1% | +2% |
Nutid | 410 | 3,600 | +4% | +1% | +2% |
Morgondagens tidsålder | 500 | 6,000 | +4% | +1% | +2% |
Framtidsepok | 620 | 9,600 | +4% | +1% | +2% |
Arktisk Framtid | 720 | 14,400 | +4% | +1% | +2% |
Oceanisk framtid | 860 | 18,000 | +4% | +1% | +2% |
Virtuell framtid | 1,020 | 24,000 | +4% | +1% | +2% |
Rymdålder Mars | 1,640 | 39,000 | +4% | +1% | +2% |
Rymdålder Asteroidbälte | 1,780 | 54,000 | +4% | +1% | +2% |
Rymdålder Venus | 1,920 | 63,000 | +4% | +1% | +2% |
Rymdålder Jupiters måne | 2,070 | 72,000 | +4% | +1% | +2% |
Rymdålder Titan | 2,220 | 78,000 | +4% | +1% | +2% |
Myntsamling
Anfall för försvarande armé
Försvar för attackerande armé