Vinterbageri – nivå 1: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 177: | Rad 177: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 315,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 315,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 142,300 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 142,300 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15,520 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10,199 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 360,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 156,200 | |||
|} | |} |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.22
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 3x5 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Bronsålder | 730 | 176 | 75 | 1,100 |
Järnålder | 1,270 | 377 | 120 | 2,500 |
Tidig medeltid | 1,400 | 579 | 300 | 4,200 |
Högmedeltid | 1,560 | 813 | 600 | 5,900 |
Senmedeltid | 1,740 | 1,066 | 900 | 7,800 |
Kolonialålder | 2,050 | 1,346 | 1,500 | 11,900 |
Industriålder | 2,310 | 1,645 | 3,000 | 14,800 |
Progressiva eran | 2,540 | 1,963 | 4,500 | 18,000 |
Modern tid | 2,710 | 2,301 | 7,500 | 22,400 |
Postmodern tid | 2,830 | 2,652 | 12,000 | 28,100 |
Nutid | 3,280 | 3,023 | 18,000 | 36,600 |
Morgondagens tidsålder | 3,990 | 3,406 | 30,000 | 42,400 |
Framtidsepok | 4,780 | 3,809 | 48,000 | 48,600 |
Arktisk Framtid | 5,560 | 4,225 | 72,000 | 55,200 |
Oceanisk framtid | 6,420 | 4,654 | 90,000 | 62,300 |
Virtuell framtid | 7,670 | 5,096 | 120,000 | 69,800 |
Rymdålder Mars | 12,270 | 8,067 | 195,000 | 116,500 |
Rymdålder Asteroidbälte | 13,330 | 8,762 | 270,000 | 129,100 |
Rymdålder Venus | 14,410 | 9,471 | 315,000 | 142,300 |
Rymdålder Jupiters måne | 15,520 | 10,199 | 360,000 | 156,200 |