Hjältarnas pelare - Nivå 6: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | | style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | | style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Bytesvärde för föremål:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tid | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 8,100 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 10,130 | |||
| 9 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 12,150 | |||
| 10 - 17 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versionen från 2 december 2019 kl. 16.31
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | |||||
Bronsålder | 45 | 500 | 500 | 4 | 2 | 6 |
Järnålder | 72 | 1,300 | 1,300 | 5 | 2 | 6 |
Tidig medeltid | 180 | 2,200 | 2,200 | 5 | 2 | 6 |
Högmedeltid | 360 | 3,000 | 3,000 | 6 | 2 | 6 |
Senmedeltid | 540 | 4,000 | 4,000 | 7 | 2 | 6 |
Kolonialålder | 900 | 6,100 | 5,100 | 9 | 2 | 6 |
Industriålder | 1,800 | 7,600 | 6,200 | 12 | 2 | 6 |
Progressiva eran | 2,700 | 9,200 | 7,200 | 16 | 2 | 6 |
Modern tid | 4,500 | 11,500 | 8,400 | 23 | 2 | 6 |
Postmodern tid | 7,200 | 14,400 | 9,600 | 32 | 2 | 6 |
Nutid | 10,800 | 18,800 | 10,800 | 45 | 2 | 6 |
Morgondagens tidsålder | 18,000 | 21,700 | 12,100 | 61 | 2 | 6 |
Framtidsepok | 28,800 | 24,900 | 13,300 | 75 | 2 | 6 |
Arktisk Framtid | 43,200 | 28,300 | 14,600 | 90 | 2 | 6 |
Oceanisk framtid | 54,000 | 31,900 | 16,000 | 104 | 2 | 6 |
Virtuell framtid | 72,000 | 35,700 | 17,300 | 126 | 2 | 6 |
Rymdålder Mars | 117,000 | 59,700 | 28,000 | 153 | 2 | 6 |
Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).