Hjältarnas pelare - Nivå 5: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | | style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | | style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Bytesvärde för föremål:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tid | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 6,750 | |||
| 6 - 9 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 8,440 | |||
| 7 - 12 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 10,130 | |||
| 9 - 14 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versionen från 2 december 2019 kl. 16.31
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | |||||
Bronsålder | 45 | 500 | 500 | 3 | 2 | 3 |
Järnålder | 72 | 1,200 | 1,200 | 4 | 2 | 3 |
Tidig medeltid | 180 | 2,100 | 2,100 | 5 | 2 | 3 |
Högmedeltid | 360 | 2,900 | 2,900 | 6 | 2 | 3 |
Senmedeltid | 540 | 3,800 | 3,800 | 6 | 2 | 3 |
Kolonialålder | 900 | 5,800 | 4,900 | 7 | 2 | 3 |
Industriålder | 1,800 | 7,300 | 5,900 | 10 | 2 | 3 |
Progressiva eran | 2,700 | 8,800 | 6,900 | 14 | 2 | 3 |
Modern tid | 4,500 | 11,000 | 8,100 | 20 | 2 | 3 |
Postmodern tid | 7,200 | 13,800 | 9,200 | 27 | 2 | 3 |
Nutid | 10,800 | 18,000 | 10,400 | 39 | 2 | 3 |
Morgondagens tidsålder | 18,000 | 20,800 | 11,600 | 53 | 2 | 3 |
Framtidsepok | 28,800 | 23,900 | 12,700 | 64 | 2 | 3 |
Arktisk Framtid | 43,200 | 27,100 | 14,000 | 78 | 2 | 3 |
Oceanisk framtid | 54,000 | 30,600 | 15,300 | 89 | 2 | 3 |
Virtuell framtid | 72,000 | 34,200 | 16,600 | 108 | 2 | 3 |
Rymdålder Mars | 117,000 | 57,200 | 26,800 | 132 | 2 | 3 |
Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).