Bostadsbyggnader Azteker: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
(Skapade sidan med '{{#ask: Category:Azteker BuildingType::Bostadsbyggnader | ?Name | ?ExternalImage | ?Costs | ?Requirements | ?Size | ?StreetLevel | ?Provides | ?Produces | ?ProductionT...') |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
(4 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Byggnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kostnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Krav | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Bidrar med | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Producerar | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Aztecs_Residential1-7146ea7c8.png}}<br />[[Macehualtin- hydda (Azteker)]] | ||
| | | 36 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt<br/>45 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 16 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteker | ||
| | | 102 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 5h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Aztecs_Residential2-1bc87f8c4.png}}<br />[[Yaoteguihua- bostad (Azteker)]] | ||
| | | 108 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt<br/>135 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | ||
| | | 59 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteker | ||
| | | 424 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 10h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_Aztecs_Residential3-b74a6e678.png}}<br />[[Pipiltinpalats (Azteker)]] | |||
| 225 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt<br/>282 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br /> | |||
| 153 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/aztecs-fb403ff84.png}} Azteker | |||
| 1,656 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cocoa_beans-775f5f03c.png}} / 20h | |||
|} |
Nuvarande version från 7 juni 2024 kl. 14.49
Byggnader | Kostnader | Krav | Bidrar med | Producerar |
---|---|---|---|---|
Macehualtin- hydda (Azteker) |
36 Mynt 45 Resurser |
2x2 1x1 |
16 Azteker | 102 / 5h |
Yaoteguihua- bostad (Azteker) |
108 Mynt 135 Resurser |
3x3 1x1 |
59 Azteker | 424 / 10h |
Pipiltinpalats (Azteker) |
225 Mynt 282 Resurser |
5x3 1x1 |
153 Azteker | 1,656 / 20h |