Stenålder Dekorationer: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Byggnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Kostnader | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Krav | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Bidrar med | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Producerar | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_StoneAge_Rockformation-4191f47db.png}}<br />[[Menhir]] | ||
| | | 5 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ingen gata krävs<br /> | ||
| | | 2 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>18 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_StoneAge_Statue-a21045697.png}}<br />[[Minnesmärke]] | ||
| | | 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Mynt<br/>20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 2x2<br />Ingen gata krävs<br /> | ||
| | | 8 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>72 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foese.innogamescdn.com/assets/city/buildings/D_SS_StoneAge_Tree-6f5d5088c.png}}<br />[[Träd]] | |||
| 8 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Resurser | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 1x1<br />Ingen gata krävs<br /> | |||
| 2 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/>18 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| | |||
|} |
Nuvarande version från 5 juli 2023 kl. 17.21
Byggnader | Kostnader | Krav | Bidrar med | Producerar |
---|---|---|---|---|
Menhir |
5 Mynt | 1x1 Ingen gata krävs |
2 18 |
|
Minnesmärke |
20 Mynt 20 Resurser |
2x2 Ingen gata krävs |
8 72 |
|
Träd |
8 Resurser | 1x1 Ingen gata krävs |
2 18 |