Portstaty öster/väster: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Sofie (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 14: | Rad 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Introudcerades:''' | ||
| style="width: 70%;"| Vinterevenmang 2013 | | style="width: 70%;"| Vinterevenmang 2013 | ||
|} | |} | ||
Rad 85: | Rad 85: | ||
| 216 | | 216 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Ocenisk framtid | |||
| 249 | |||
| 6,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Virtuell framtid | |||
| 298 | |||
| 8,000 | |||
|} | |} |
Nuvarande version från 20 augusti 2018 kl. 22.56
- Lycka dubbleras när byggnaden poleras | |
Egenskaper | |
Typ: | Dekoration |
Storlek: | 1x1 |
Introudcerades: | Vinterevenmang 2013 |