Nyckelmästarens verkstad - nivå 4: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 386: | Rad 386: | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11,297 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Befolkning | | style="text-align: center; padding: 0" | 11,297 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Befolkning | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | -25,710 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | | style="text-align: center; padding: 0" | -25,710 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | ||
| style="text-align: center; padding: 0" | | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|} | |||
<br>'''Vid motivering''':<br/> | |||
{| style="margin: auto; width: 100%" | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 8 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/strategy_points-d9d1373db.png}} Forskningspoäng, 20 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/random_good_of_age-590f80efc.png}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 2 fragment av Väljarkit för Sambandstorn {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_fragment-5b82798da.png}} | |||
|} | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold; width: 150px; background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;" | Rymdålder Titan | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 156,000 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 11% {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}}<br>12% {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | 12,165 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Befolkning | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | -27,692 {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/happiness-57be1ee93.png}} | |||
| style="text-align: center; padding: 0" | | | style="text-align: center; padding: 0" | | ||
{| style="margin: auto; width: 100%" | {| style="margin: auto; width: 100%" |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 12.05
Egenskaper |
| |||||||||||||
Byggtid: | 5s | ||||||||||||
Storlek: | 3x2 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Gata som krävs: | 1x1 | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Tidsålder | Poäng | Booster | Krav | Lycka | 1d Produktion | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bronsålder | 30 | 9% 10% |
195 Befolkning | -1,220 |
| |||
Järnålder | 48 | 9% 10% |
418 Befolkning | -2,100 |
| |||
Tidig medeltid | 120 | 9% 10% |
641 Befolkning | -2,320 |
| |||
Högmedeltid | 240 | 9% 10% |
900 Befolkning | -2,590 |
| |||
Senmedeltid | 360 | 9% 10% |
1,181 Befolkning | -2,890 |
| |||
Kolonialålder | 600 | 9% 10% |
1,491 Befolkning | -3,400 |
| |||
Industriålder | 1,200 | 9% 10% |
1,822 Befolkning | -3,830 |
| |||
Progressiva eran | 1,800 | 9% 10% |
2,175 Befolkning | -4,200 |
| |||
Modern tid | 3,000 | 9% 10% |
2,549 Befolkning | -4,500 |
| |||
Postmodern tid | 4,800 | 9% 10% |
2,938 Befolkning | -4,690 |
| |||
Nutid | 7,200 | 9% 10% |
3,348 Befolkning | -5,450 |
| |||
Morgondagens tidsålder | 12,000 | 9% 10% |
3,773 Befolkning | -6,610 |
| |||
Framtidsepok | 19,200 | 9% 10% |
4,220 Befolkning | -7,920 |
| |||
Arktisk Framtid | 28,800 | 10% 11% |
4,680 Befolkning | -9,220 |
| |||
Oceanisk framtid | 36,000 | 10% 11% |
5,156 Befolkning | -10,640 |
| |||
Virtuell framtid | 48,000 | 10% 11% |
5,645 Befolkning | -12,710 |
| |||
Rymdålder Mars | 78,000 | 10% 11% |
8,936 Befolkning | -20,330 |
| |||
Rymdålder Asteroidbälte | 108,000 | 10% 11% |
9,706 Befolkning | -22,090 |
| |||
Rymdålder Venus | 126,000 | 10% 11% |
10,491 Befolkning | -23,870 |
| |||
Rymdålder Jupiters måne | 144,000 | 11% 12% |
11,297 Befolkning | -25,710 |
| |||
Rymdålder Titan | 156,000 | 11% 12% |
12,165 Befolkning | -27,692 |
|