Pandareservat - nivå 9: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 316: | Rad 316: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 14 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 14 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12,600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6,300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 520,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +27% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +13% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 22,050 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1,640 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 35 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Anfall för attackerande armé<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Anfall för försvarande armé<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Producerar en slumpmässig enhet från byggnadens tidsålder<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Anfall för attackerande armé<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender-149661ead.png}} Anfall för försvarande armé<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Producerar en slumpmässig enhet från byggnadens tidsålder<br> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.59
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 4x5 | ||||||||||||
Kedja: | Pandareservat | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | |||||||||
Bronsålder | 300 | 150 | 100 | +12% | +5% | 510 | 20 | 30 | 8 | 1 |
Järnålder | 600 | 300 | 160 | +12% | +6% | 1,050 | 26 | 30 | 8 | 1 |
Tidig medeltid | 1,200 | 600 | 400 | +12% | +7% | 2,100 | 32 | 30 | 8 | 1 |
Högmedeltid | 2,400 | 1,200 | 800 | +13% | +7% | 4,200 | 37 | 30 | 9 | 1 |
Senmedeltid | 3,000 | 1,500 | 1,200 | +13% | +7% | 5,250 | 43 | 30 | 9 | 1 |
Kolonialålder | 3,600 | 1,800 | 2,000 | +13% | +8% | 6,300 | 51 | 30 | 9 | 1 |
Industriålder | 4,200 | 2,100 | 4,000 | +14% | +8% | 7,350 | 71 | 30 | 10 | 1 |
Progressiva eran | 4,800 | 2,400 | 6,000 | +14% | +8% | 8,400 | 99 | 30 | 10 | 1 |
Modern tid | 5,400 | 2,700 | 10,000 | +15% | +9% | 9,450 | 142 | 30 | 10 | 1 |
Postmodern tid | 6,000 | 3,000 | 16,000 | +16% | +9% | 10,500 | 198 | 30 | 11 | 1 |
Nutid | 6,600 | 3,300 | 24,000 | +17% | +9% | 11,550 | 283 | 30 | 11 | 1 |
Morgondagens tidsålder | 7,200 | 3,600 | 40,000 | +18% | +10% | 12,600 | 382 | 30 | 11 | 1 |
Framtidsepok | 7,800 | 3,900 | 64,000 | +19% | +10% | 13,650 | 467 | 30 | 12 | 1 |
Arktisk Framtid | 8,400 | 4,200 | 96,000 | +20% | +10% | 14,700 | 566 | 30 | 12 | 1 |
Oceanisk framtid | 9,000 | 4,500 | 120,000 | +21% | +11% | 15,750 | 651 | 30 | 12 | 1 |
Virtuell framtid | 9,600 | 4,800 | 160,000 | +22% | +11% | 16,800 | 792 | 30 | 13 | 1 |
Rymdålder Mars | 10,200 | 5,100 | 260,000 | +23% | +11% | 17,850 | 962 | 35 | 13 | 1 |
Rymdålder Asteroidbälte | 10,800 | 5,400 | 360,000 | +24% | +12% | 18,900 | 1,132 | 35 | 13 | 1 |
Rymdålder Venus | 11,400 | 5,700 | 420,000 | +25% | +12% | 19,950 | 1,302 | 35 | 14 | 1 |
Rymdålder Jupiters måne | 12,000 | 6,000 | 480,000 | +26% | +12% | 21,000 | 1,471 | 35 | 14 | 1 |
Rymdålder Titan | 12,600 | 6,300 | 520,000 | +27% | +13% | 22,050 | 1,640 | 35 | 14 | 1 |
Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).
Anfall för attackerande armé
Anfall för försvarande armé
Producerar en slumpmässig enhet från byggnadens tidsålder