Solrosoljepress - nivå 6: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 290: | Rad 290: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 16,540 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14,642 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 131,100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18,380 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).<br> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.53
![]() | |||||||||||||
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | ![]() | ||||||||||||
Gata: | ![]() | ||||||||||||
Storlek: | ![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | om motiverade | ||||||||
Bronsålder | 730 | 235 | 120 | 800 | 4 | 810 | 1 | 1 | 3 |
Järnålder | 1,260 | 505 | 192 | 1,900 | 4 | 1,400 | 1 | 1 | 3 |
Tidig medeltid | 1,390 | 774 | 480 | 3,200 | 4 | 1,550 | 1 | 1 | 3 |
Högmedeltid | 1,550 | 1,088 | 960 | 4,500 | 4 | 1,720 | 1 | 1 | 3 |
Senmedeltid | 1,730 | 1,427 | 1,440 | 6,000 | 4 | 1,920 | 1 | 1 | 3 |
Kolonialålder | 2,030 | 1,801 | 2,400 | 9,100 | 4 | 2,260 | 1 | 1 | 3 |
Industriålder | 2,290 | 2,201 | 4,800 | 11,400 | 4 | 2,550 | 1 | 1 | 3 |
Progressiva eran | 2,520 | 2,627 | 7,200 | 13,800 | 4 | 2,800 | 1 | 1 | 3 |
Modern tid | 2,700 | 3,080 | 12,000 | 17,200 | 4 | 3,000 | 1 | 1 | 3 |
Postmodern tid | 2,810 | 3,550 | 19,200 | 21,600 | 4 | 3,120 | 1 | 1 | 3 |
Nutid | 3,260 | 4,046 | 28,800 | 28,100 | 4 | 3,630 | 1 | 1 | 3 |
Morgondagens tidsålder | 3,960 | 4,559 | 48,000 | 32,600 | 4 | 4,400 | 1 | 1 | 3 |
Framtidsepok | 4,750 | 5,098 | 76,800 | 37,300 | 4 | 5,270 | 1 | 1 | 3 |
Arktisk Framtid | 5,530 | 5,655 | 115,200 | 42,400 | 4 | 6,140 | 1 | 1 | 3 |
Oceanisk framtid | 6,380 | 6,229 | 144,000 | 47,800 | 4 | 7,090 | 1 | 1 | 3 |
Virtuell framtid | 7,620 | 6,821 | 192,000 | 53,600 | 4 | 8,470 | 1 | 1 | 3 |
Rymdålder Mars | 12,190 | 10,797 | 312,000 | 89,500 | 4 | 13,550 | 1 | 1 | 3 |
Rymdålder Asteroidbälte | 13,250 | 11,728 | 432,000 | 99,100 | 4 | 14,720 | 1 | 1 | 3 |
Rymdålder Venus | 14,320 | 12,676 | 504,000 | 109,200 | 4 | 15,910 | 1 | 1 | 3 |
Rymdålder Jupiters måne | 15,420 | 13,650 | 576,000 | 119,900 | 4 | 17,140 | 1 | 1 | 3 |
Rymdålder Titan | 16,540 | 14,642 | 624,000 | 131,100 | 4 | 18,380 | 1 | 1 | 3 |
![goods-49dc375be.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png)
Producerar en mängd varor från byggnadens tidsålder (åt dig själv).