Solrosplätt: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 230: | Rad 230: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 17,590 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 17,590 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6,130 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3,156 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 156,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 46,100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 18,700 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.53
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 3x2 | ||||||||||||
Set: | Skördegård | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | ||||
Bronsålder | 270 | 51 | 30 | 300 | 280 | 3 |
Järnålder | 470 | 109 | 48 | 700 | 670 | 3 |
Tidig medeltid | 520 | 167 | 120 | 1,100 | 1,110 | 3 |
Högmedeltid | 570 | 234 | 240 | 1,600 | 1,550 | 3 |
Senmedeltid | 640 | 308 | 360 | 2,100 | 2,050 | 3 |
Kolonialålder | 750 | 388 | 600 | 3,200 | 2,610 | 3 |
Industriålder | 850 | 474 | 1,200 | 4,000 | 3,160 | 3 |
Progressiva eran | 930 | 566 | 1,800 | 4,900 | 3,720 | 3 |
Modern tid | 1,000 | 664 | 3,000 | 6,000 | 4,330 | 3 |
Postmodern tid | 1,040 | 765 | 4,800 | 7,600 | 4,940 | 3 |
Nutid | 1,210 | 872 | 7,200 | 9,900 | 5,550 | 3 |
Morgondagens tidsålder | 1,470 | 983 | 12,000 | 11,500 | 6,220 | 3 |
Framtidsepok | 1,760 | 1,099 | 19,200 | 13,100 | 6,830 | 3 |
Arktisk Framtid | 2,050 | 1,219 | 28,800 | 14,900 | 7,490 | 3 |
Oceanisk framtid | 2,360 | 1,343 | 36,000 | 16,800 | 8,210 | 3 |
Virtuell framtid | 2,820 | 1,470 | 48,000 | 18,900 | 8,880 | 3 |
Rymdålder Mars | 4,520 | 2,327 | 78,000 | 31,500 | 14,370 | 3 |
Rymdålder Asteroidbälte | 4,910 | 2,528 | 108,000 | 34,900 | 15,430 | 3 |
Rymdålder Venus | 5,300 | 2,732 | 126,000 | 38,400 | 16,540 | 3 |
Rymdålder Jupiters måne | 5,710 | 2,942 | 144,000 | 42,200 | 17,590 | 3 |
Rymdålder Titan | 6,130 | 3,156 | 156,000 | 46,100 | 18,700 | 3 |