Kungligt badhus – nivå 3: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 207: | Rad 207: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 131,100 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 6 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Producerar en slumpmässig enhet från byggnadens tidsålder<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png}} Producerar en slumpmässig enhet från byggnadens tidsålder<br> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.52
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 3x4 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | om motiverade | ||||
Bronsålder | 60 | 800 | 6 | 10 | 4 |
Järnålder | 96 | 1,900 | 6 | 10 | 4 |
Tidig medeltid | 240 | 3,200 | 6 | 10 | 4 |
Högmedeltid | 480 | 4,500 | 6 | 10 | 4 |
Senmedeltid | 720 | 6,000 | 6 | 10 | 4 |
Kolonialålder | 1,200 | 9,100 | 6 | 10 | 4 |
Industriålder | 2,400 | 11,400 | 6 | 10 | 4 |
Progressiva eran | 3,600 | 13,800 | 6 | 10 | 4 |
Modern tid | 6,000 | 17,200 | 6 | 10 | 4 |
Postmodern tid | 9,600 | 21,600 | 6 | 10 | 4 |
Nutid | 14,400 | 28,100 | 6 | 10 | 4 |
Morgondagens tidsålder | 24,000 | 32,600 | 6 | 10 | 4 |
Framtidsepok | 38,400 | 37,300 | 6 | 10 | 4 |
Arktisk Framtid | 57,600 | 42,400 | 6 | 10 | 4 |
Oceanisk framtid | 72,000 | 47,800 | 6 | 10 | 4 |
Virtuell framtid | 96,000 | 53,600 | 6 | 10 | 4 |
Rymdålder Mars | 156,000 | 89,500 | 6 | 10 | 4 |
Rymdålder Asteroidbälte | 216,000 | 99,100 | 6 | 10 | 4 |
Rymdålder Venus | 252,000 | 109,200 | 6 | 10 | 4 |
Rymdålder Jupiters måne | 288,000 | 119,900 | 6 | 10 | 4 |
Rymdålder Titan | 312,000 | 131,100 | 6 | 10 | 4 |
Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.
Producerar en slumpmässig enhet från byggnadens tidsålder