Den Mäktiga Elefanten - nivå 6: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 232: | Rad 232: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 55 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 55 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | +7% | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 136,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 670 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 55 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Anfall för attackerande armé<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Anfall för attackerande armé<br> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.50
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 4x3 | ||||||||||||
Kedja: | Den Mäktiga Elefanten | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | ||||||
Bronsålder | 60 | +7% | 900 | 110 | 3 | 55 |
Järnålder | 96 | +7% | 2,000 | 138 | 3 | 55 |
Tidig medeltid | 240 | +7% | 3,400 | 166 | 3 | 55 |
Högmedeltid | 480 | +7% | 4,700 | 194 | 3 | 55 |
Senmedeltid | 720 | +7% | 6,200 | 222 | 3 | 55 |
Kolonialålder | 1,200 | +7% | 9,500 | 250 | 3 | 55 |
Industriålder | 2,400 | +7% | 11,800 | 278 | 3 | 55 |
Progressiva eran | 3,600 | +7% | 14,300 | 306 | 3 | 55 |
Modern tid | 6,000 | +7% | 17,800 | 334 | 3 | 55 |
Postmodern tid | 9,600 | +7% | 22,400 | 362 | 3 | 55 |
Nutid | 14,400 | +7% | 29,200 | 390 | 3 | 55 |
Morgondagens tidsålder | 24,000 | +7% | 33,800 | 418 | 3 | 55 |
Framtidsepok | 38,400 | +7% | 38,700 | 446 | 3 | 55 |
Arktisk Framtid | 57,600 | +7% | 44,000 | 474 | 3 | 55 |
Oceanisk framtid | 72,000 | +7% | 49,600 | 502 | 3 | 55 |
Virtuell framtid | 96,000 | +7% | 55,600 | 530 | 3 | 55 |
Rymdålder Mars | 156,000 | +7% | 92,800 | 558 | 3 | 55 |
Rymdålder Asteroidbälte | 216,000 | +7% | 102,800 | 586 | 3 | 55 |
Rymdålder Venus | 252,000 | +7% | 113,300 | 614 | 3 | 55 |
Rymdålder Jupiters måne | 288,000 | +7% | 124,400 | 642 | 3 | 55 |
Rymdålder Titan | 312,000 | +7% | 136,000 | 670 | 3 | 55 |
Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.
Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.
Anfall för attackerande armé