Hedersstaty – nivå 7: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 211: | Rad 211: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 7 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 70 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 70 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 312,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 150,500 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 720 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 7 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 70 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br> |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.50
![]() | |||||||||||||
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | ![]() | ||||||||||||
Gata: | ![]() | ||||||||||||
Storlek: | ![]() | ||||||||||||
Kedja: | ![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||
---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | |||||
Bronsålder | 60 | 1,000 | 120 | 7 | 70 |
Järnålder | 96 | 2,200 | 150 | 7 | 70 |
Tidig medeltid | 240 | 3,700 | 180 | 7 | 70 |
Högmedeltid | 480 | 5,200 | 210 | 7 | 70 |
Senmedeltid | 720 | 6,900 | 240 | 7 | 70 |
Kolonialålder | 1,200 | 10,500 | 270 | 7 | 70 |
Industriålder | 2,400 | 13,100 | 300 | 7 | 70 |
Progressiva eran | 3,600 | 15,900 | 330 | 7 | 70 |
Modern tid | 6,000 | 19,700 | 360 | 7 | 70 |
Postmodern tid | 9,600 | 24,800 | 390 | 7 | 70 |
Nutid | 14,400 | 32,300 | 420 | 7 | 70 |
Morgondagens tidsålder | 24,000 | 37,400 | 450 | 7 | 70 |
Framtidsepok | 38,400 | 42,900 | 480 | 7 | 70 |
Arktisk Framtid | 57,600 | 48,700 | 510 | 7 | 70 |
Oceanisk framtid | 72,000 | 54,900 | 540 | 7 | 70 |
Virtuell framtid | 96,000 | 61,500 | 570 | 7 | 70 |
Rymdålder Mars | 156,000 | 102,700 | 600 | 7 | 70 |
Rymdålder Asteroidbälte | 216,000 | 113,800 | 630 | 7 | 70 |
Rymdålder Venus | 252,000 | 125,400 | 660 | 7 | 70 |
Rymdålder Jupiters måne | 288,000 | 137,700 | 690 | 7 | 70 |
Rymdålder Titan | 312,000 | 150,500 | 720 | 7 | 70 |
![clan_power-401bb7ea8.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png)
Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.
![icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-e1fb74f07.png)
Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.