Pariserhjulet - nivå 1: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 183: | Rad 183: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 576,000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 576,000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 142,100 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 142,100 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Rymdålder Titan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17,150 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 11,108 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 624,000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 155,400 | |||
|} | |} |
Versionen från 12 juli 2023 kl. 11.49
![]() | |||||||||||||
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | ![]() | ||||||||||||
Gata: | ![]() | ||||||||||||
Storlek: | ![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | ||
---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | ||||
Bronsålder | 760 | 178 | 120 | 1,000 |
Järnålder | 1,300 | 383 | 192 | 2,300 |
Tidig medeltid | 1,440 | 587 | 480 | 3,800 |
Högmedeltid | 1,610 | 825 | 960 | 5,400 |
Senmedeltid | 1,790 | 1,082 | 1,440 | 7,100 |
Kolonialålder | 2,110 | 1,366 | 2,400 | 10,800 |
Industriålder | 2,380 | 1,670 | 4,800 | 13,500 |
Progressiva eran | 2,610 | 1,993 | 7,200 | 16,400 |
Modern tid | 2,800 | 2,336 | 12,000 | 20,400 |
Postmodern tid | 2,910 | 2,693 | 19,200 | 25,600 |
Nutid | 3,390 | 3,069 | 28,800 | 33,300 |
Morgondagens tidsålder | 4,110 | 3,458 | 48,000 | 38,600 |
Framtidsepok | 4,920 | 3,868 | 76,800 | 44,200 |
Arktisk Framtid | 5,730 | 4,290 | 115,200 | 50,300 |
Oceanisk framtid | 6,620 | 4,726 | 144,000 | 56,700 |
Virtuell framtid | 7,900 | 5,174 | 192,000 | 63,500 |
Rymdålder Mars | 12,650 | 8,191 | 312,000 | 106,000 |
Rymdålder Asteroidbälte | 13,740 | 8,897 | 432,000 | 117,500 |
Rymdålder Venus | 14,850 | 9,616 | 504,000 | 129,500 |
Rymdålder Jupiters måne | 15,990 | 10,355 | 576,000 | 142,100 |
Rymdålder Titan | 17,150 | 11,108 | 624,000 | 155,400 |