Kungligt badhus – nivå 2: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
![icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png)
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 197: | Rad 197: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 101,200 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 101,200 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 111,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.15
![]() | |||||||||||||
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | ![]() | ||||||||||||
Gata: | ![]() | ||||||||||||
Storlek: | ![]() | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||
---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | |
1d | om motiverade | ||||
Bronsålder | 60 | 800 | 4 | 5 | 2 |
Järnålder | 96 | 1,800 | 4 | 5 | 2 |
Tidig medeltid | 240 | 3,000 | 4 | 5 | 2 |
Högmedeltid | 480 | 4,200 | 4 | 5 | 2 |
Senmedeltid | 720 | 5,600 | 4 | 5 | 2 |
Kolonialålder | 1,200 | 8,500 | 4 | 5 | 2 |
Industriålder | 2,400 | 10,500 | 4 | 5 | 2 |
Progressiva eran | 3,600 | 12,800 | 4 | 5 | 2 |
Modern tid | 6,000 | 15,900 | 4 | 5 | 2 |
Postmodern tid | 9,600 | 20,000 | 4 | 5 | 2 |
Nutid | 14,400 | 26,000 | 4 | 5 | 2 |
Morgondagens tidsålder | 24,000 | 30,200 | 4 | 5 | 2 |
Framtidsepok | 38,400 | 34,600 | 4 | 5 | 2 |
Arktisk Framtid | 57,600 | 39,300 | 4 | 5 | 2 |
Oceanisk framtid | 72,000 | 44,300 | 4 | 5 | 2 |
Virtuell framtid | 96,000 | 49,600 | 4 | 5 | 2 |
Rymdålder Mars | 156,000 | 82,900 | 4 | 5 | 2 |
Rymdålder Asteroidbälte | 216,000 | 91,800 | 4 | 5 | 2 |
Rymdålder Venus | 252,000 | 101,200 | 4 | 5 | 2 |
Rymdålder Jupiters måne | 288,000 | 111,000 | 4 | 5 | 2 |
![icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png)
Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.
![military-f78f239f6.png](https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/military-f78f239f6.png)
Producerar en slumpmässig enhet från byggnadens tidsålder