Fixartält: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 198: | Rad 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 960 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 960 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 860 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 48,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1,030 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Myntsamling<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/coin_production-ecd40aa19.png}} Myntsamling<br> |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.08
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | 2x1 | ||||||||||||
Set: | Vinterby-set | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Bronsålder | 50 | 10 | 60 | +2% | +3% |
Järnålder | 70 | 16 | 80 | +2% | +3% |
Tidig medeltid | 80 | 40 | 100 | +2% | +3% |
Högmedeltid | 90 | 80 | 110 | +2% | +3% |
Senmedeltid | 100 | 120 | 120 | +2% | +3% |
Kolonialålder | 110 | 200 | 130 | +2% | +3% |
Industriålder | 130 | 400 | 160 | +2% | +3% |
Progressiva eran | 140 | 600 | 170 | +2% | +3% |
Modern tid | 150 | 1,000 | 180 | +2% | +3% |
Postmodern tid | 160 | 1,600 | 190 | +2% | +3% |
Nutid | 180 | 2,400 | 220 | +2% | +3% |
Morgondagens tidsålder | 220 | 4,000 | 260 | +2% | +3% |
Framtidsepok | 260 | 6,400 | 310 | +2% | +3% |
Arktisk Framtid | 310 | 9,600 | 370 | +2% | +3% |
Oceanisk framtid | 350 | 12,000 | 420 | +2% | +3% |
Virtuell framtid | 420 | 16,000 | 500 | +2% | +3% |
Rymdålder Mars | 680 | 26,000 | 820 | +2% | +3% |
Rymdålder Asteroidbälte | 740 | 36,000 | 890 | +2% | +3% |
Rymdålder Venus | 800 | 42,000 | 960 | +2% | +3% |
Rymdålder Jupiters måne | 860 | 48,000 | 1,030 | +2% | +3% |
Myntsamling