Krigsskeppsvaktpost: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 152: | Rad 152: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2,300 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2,300 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 42,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +6% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2,480 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 48,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +6% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +6% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Försvar för försvarande armé<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Försvar för försvarande armé<br> |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.07
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | 2x1 | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | ||
---|---|---|---|
Bronsålder | 70 | 10 | +4% |
Järnålder | 90 | 16 | +4% |
Tidig medeltid | 120 | 40 | +4% |
Högmedeltid | 140 | 80 | +4% |
Senmedeltid | 170 | 120 | +4% |
Kolonialålder | 200 | 200 | +4% |
Industriålder | 230 | 400 | +5% |
Progressiva eran | 250 | 600 | +5% |
Modern tid | 280 | 1,000 | +5% |
Postmodern tid | 320 | 1,600 | +5% |
Nutid | 360 | 2,400 | +5% |
Morgondagens tidsålder | 440 | 4,000 | +5% |
Framtidsepok | 590 | 6,400 | +6% |
Arktisk Framtid | 720 | 9,600 | +6% |
Oceanisk framtid | 910 | 12,000 | +6% |
Virtuell framtid | 1,220 | 16,000 | +6% |
Rymdålder Mars | 1,960 | 26,000 | +6% |
Rymdålder Asteroidbälte | 2,130 | 36,000 | +6% |
Rymdålder Venus | 2,300 | 42,000 | +6% |
Rymdålder Jupiters måne | 2,480 | 48,000 | +6% |
Försvar för försvarande armé