Rousioi-banan: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 157: | Rad 157: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3,090 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3,090 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 84,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3,330 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 96,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Försvar för attackerande armé<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_attacker-dc9c5b559.png}} Försvar för attackerande armé<br> |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.07
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | 1x4 | ||||||||||||
Kedja: | Hippodrom | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Kopplingsbidrag | |
---|---|---|---|
Bronsålder | 130 | 20 | +3% |
Järnålder | 190 | 32 | +3% |
Tidig medeltid | 220 | 80 | +3% |
Högmedeltid | 280 | 160 | +3% |
Senmedeltid | 320 | 240 | +3% |
Kolonialålder | 380 | 400 | +3% |
Industriålder | 420 | 800 | +3% |
Progressiva eran | 470 | 1,200 | +3% |
Modern tid | 530 | 2,000 | +3% |
Postmodern tid | 610 | 3,200 | +3% |
Nutid | 710 | 4,800 | +3% |
Morgondagens tidsålder | 880 | 8,000 | +3% |
Framtidsepok | 1,050 | 12,800 | +3% |
Arktisk Framtid | 1,190 | 19,200 | +3% |
Oceanisk framtid | 1,340 | 24,000 | +3% |
Virtuell framtid | 1,690 | 32,000 | +3% |
Rymdålder Mars | 2,630 | 52,000 | +3% |
Rymdålder Asteroidbälte | 2,860 | 72,000 | +3% |
Rymdålder Venus | 3,090 | 84,000 | +3% |
Rymdålder Jupiters måne | 3,330 | 96,000 | +3% |
Försvar för attackerande armé