Nivå 2 – Piazza-fontän: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 198: | Rad 198: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126,000 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 126,000 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,050 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,050 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +5% | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Jupiters måne | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5,430 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 144,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 6,520 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +3% | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +5% | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +5% | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Försvar för försvarande armé<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/def_boost_defender-cd1719447.png}} Försvar för försvarande armé<br> |
Versionen från 25 april 2022 kl. 15.06
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | 2x3 | ||||||||||||
Set: | Piazza-set | ||||||||||||
Presenterad med: | Event och Uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | ||||
---|---|---|---|---|---|
1 x | 2 x | 3 x | |||
Bronsålder | 220 | 30 | 260 | +3% | +5% |
Järnålder | 330 | 48 | 400 | +3% | +5% |
Tidig medeltid | 390 | 120 | 470 | +3% | +5% |
Högmedeltid | 460 | 240 | 550 | +3% | +5% |
Senmedeltid | 540 | 360 | 650 | +3% | +5% |
Kolonialålder | 640 | 600 | 770 | +3% | +5% |
Industriålder | 720 | 1,200 | 860 | +3% | +5% |
Progressiva eran | 790 | 1,800 | 950 | +3% | +5% |
Modern tid | 850 | 3,000 | 1,020 | +3% | +5% |
Postmodern tid | 880 | 4,800 | 1,060 | +3% | +5% |
Nutid | 1,030 | 7,200 | 1,240 | +3% | +5% |
Morgondagens tidsålder | 1,250 | 12,000 | 1,500 | +3% | +5% |
Framtidsepok | 1,580 | 19,200 | 1,900 | +3% | +5% |
Arktisk Framtid | 1,840 | 28,800 | 2,210 | +3% | +5% |
Oceanisk framtid | 2,240 | 36,000 | 2,690 | +3% | +5% |
Virtuell framtid | 2,680 | 48,000 | 3,220 | +3% | +5% |
Rymdålder Mars | 4,290 | 78,000 | 5,150 | +3% | +5% |
Rymdålder Asteroidbälte | 4,660 | 108,000 | 5,590 | +3% | +5% |
Rymdålder Venus | 5,040 | 126,000 | 6,050 | +3% | +5% |
Rymdålder Jupiters måne | 5,430 | 144,000 | 6,520 | +3% | +5% |
Försvar för försvarande armé