Hedersstaty – nivå 8: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 196: | Rad 196: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 80 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 80 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Rymdålder Venus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252,000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 137,600 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 724 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 80 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br> | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/clan_power-401bb7ea8.png}} Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.<br>{{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/icon_great_building_bonus_guild_goods-50aa01a86.png}} Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.<br> |
Versionen från 15 april 2021 kl. 09.59
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Bostadsbyggnader | ||||||||||||
Gata: | 1x1 | ||||||||||||
Storlek: | 3x4 | ||||||||||||
Kedja: | Väg mot segern | ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | Producerar | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Bronsålder | 60 | 1,100 | 130 | 7 | 80 |
Järnålder | 96 | 2,500 | 163 | 7 | 80 |
Tidig medeltid | 240 | 4,100 | 196 | 7 | 80 |
Högmedeltid | 480 | 5,700 | 229 | 7 | 80 |
Senmedeltid | 720 | 7,600 | 262 | 7 | 80 |
Kolonialålder | 1,200 | 11,500 | 295 | 7 | 80 |
Industriålder | 2,400 | 14,300 | 328 | 7 | 80 |
Progressiva eran | 3,600 | 17,400 | 361 | 7 | 80 |
Modern tid | 6,000 | 21,600 | 394 | 7 | 80 |
Postmodern tid | 9,600 | 27,200 | 427 | 7 | 80 |
Nutid | 14,400 | 35,400 | 460 | 7 | 80 |
Morgondagens tidsålder | 24,000 | 41,000 | 493 | 7 | 80 |
Framtidsepok | 38,400 | 47,000 | 526 | 7 | 80 |
Arktisk Framtid | 57,600 | 53,400 | 559 | 7 | 80 |
Oceanisk framtid | 72,000 | 60,200 | 592 | 7 | 80 |
Virtuell framtid | 96,000 | 67,500 | 625 | 7 | 80 |
Rymdålder Mars | 156,000 | 112,700 | 658 | 7 | 80 |
Rymdålder Asteroidbälte | 216,000 | 124,800 | 691 | 7 | 80 |
Rymdålder Venus | 252,000 | 137,600 | 724 | 7 | 80 |
Makt kan endast produceras om du är medlem i ett imperium. Det läggs till i den dagliga beräkningen.
Skattkammarvaror kan endast produceras om du är medlem i ett imperium.