Sittplatser: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 125: | Rad 125: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 979 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 979 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 26,000 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 26,000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Rymdålder Asteroidbälte | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 1,063 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 36,000 | |||
|} | |} | ||
Versionen från 23 april 2020 kl. 12.51
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Dekorationer | ||||||||||||
Gata: | Ingen gata krävs | ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x2Property "Size" (as page type) with input value " 1x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | |
---|---|---|
Bronsålder | 65 | 10 |
Järnålder | 101 | 16 |
Tidig medeltid | 112 | 40 |
Högmedeltid | 125 | 80 |
Senmedeltid | 139 | 120 |
Kolonialålder | 163 | 200 |
Industriålder | 184 | 400 |
Progressiva eran | 202 | 600 |
Modern tid | 216 | 1,000 |
Postmodern tid | 225 | 1,600 |
Nutid | 262 | 2,400 |
Morgondagens tidsålder | 318 | 4,000 |
Framtidsepok | 381 | 6,400 |
Arktisk Framtid | 444 | 9,600 |
Oceanisk framtid | 512 | 12,000 |
Virtuell framtid | 612 | 16,000 |
Rymdålder Mars | 979 | 26,000 |
Rymdålder Asteroidbälte | 1,063 | 36,000 |