Monumental kyrkogård: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Ingen redigeringssammanfattning |
Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | | style="width: 30%;" | '''Presenterad med:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | | style="width: 70%;" | [[Evenemang och uppdragsserier]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Bytesvärde för föremål:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Tid | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 2,160 | |||
| 1 - 3 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 2,700 | |||
| 2 - 4 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 3,240 | |||
| 2 - 5 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Versionen från 2 december 2019 kl. 16.25
Egenskaper | |||||||||||||
| |||||||||||||
Typ: | Kulturbyggnader | ||||||||||||
Gata: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Storlek: | https://foese.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 7x3Property "Size" (as page type) with input value " 7x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Presenterad med: | Evenemang och uppdragsserier | ||||||||||||
Bytesvärde för föremål: |
|
Ålder | Bidrar med | |
---|---|---|
Bronsålder | 1,280 | 105 |
Järnålder | 1,870 | 168 |
Tidig medeltid | 2,480 | 420 |
Högmedeltid | 2,770 | 840 |
Senmedeltid | 3,080 | 1,260 |
Kolonialålder | 3,630 | 2,100 |
Industriålder | 4,090 | 4,200 |
Progressiva eran | 4,490 | 6,300 |
Modern tid | 4,810 | 10,500 |
Postmodern tid | 5,010 | 16,800 |
Nutid | 5,820 | 25,200 |
Morgondagens tidsålder | 7,060 | 42,000 |
Framtidsepok | 8,460 | 67,200 |
Arktisk Framtid | 9,850 | 100,800 |
Oceanisk framtid | 11,370 | 126,000 |
Virtuell framtid | 13,580 | 168,000 |
Rymdålder Mars | 21,740 | 273,000 |